اخبار

افطاری 100 نفر از ایتام در فرودگاه استان همدان

افطاری 100 نفر از ایتام در فرودگاه استان همدان
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 100 نفر از ایتام در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) روزه خود را با حضور مدیرعامل شرکت هواپیمایی در محل فرودگاه استان افطار کردند و در سفره کریمانه حسن بن علی (ع) حضور پیدا کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد زندی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان سال جاری مراسم افطاری ایتام با حضور مدیرعامل شرکت هواپیمایی در محل فرودگاه استان برگزارشده است، گفت: 100 نفر از ایتام در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) روزه خود را افطار کردند و در سفره کریمانه حسن بن علی (ع) حضور پیدا کردند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان ادامه داد: در این فضای صمیمی مدیرعامل شرکت هواپیمایی از کودکان یتیم پذیرایی، تفقد و دلجویی به عمل آورد.
زندی افزود: در حال حاضر 7678 نفر در قالب 4435 خانوار تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک هستند که قرار است به مدد خیران محترم استانی در ماه مبارک رمضان به همه این افراد حداقل یک وعده افطار داده شود.
وی گفت: همچنین بسته حمایتی 100 هزار تومان برای اعضای یک‌نفره، 150 هزار تومان برای اعضای دونفره، مبلغ 200 هزار تومان برای اعضای سه‌نفره، 250 هزار تومان برای اعضای چهارنفره و بسته حمایتی 300 هزار تومان برای اعضای پنج‌نفره در ماه مبارک رمضان واریزشده است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان در پایان با اشاره به برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح برای ایتام تحت حمایت، گفت: از عموم مردم نیکوکار استان درخواست داریم با اعطای کمک‌های خود این نهاد مقدس را برای حمایت هرچه بیشتر از اقشار بی‌بضاعت یاری کنند.
انتهای پیام

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱۳۲
کد خبر : ۱,۹۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید