اخبار

ارائه 110 بسته سبد غذایی در بین مددجویان شراء

ارائه 110 بسته سبد غذایی در بین مددجویان شراء
رئیس کمیته امداد شهرستان شراء گفت: 110 بسته سبد غذایی با هزینه 11 میلیون تومان نیز با کمک خیران و حامیان طرح اکرام تهیه و در بین خانواده‌های نیازمند توزیع‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین جلیل، رئیس کمیته امداد شهرستان شراء بیان کرد: در ماه مبارک رمضان برای احیای سنت حسنه نیکوکاری از 30 خانواده تفقد و دلجویی به عمل آمد.
وی با اشاره به اینکه 110 بسته سبد غذایی با هزینه 11 میلیون تومان نیز با کمک خیران و حامیان طرح اکرام تهیه و در بین خانواده‌های نیازمند توزیع‌شده است، گفت: دیدار با حامیان برجسته و تقدیر از این عزیزان نیز از دیگر برنامه‌های ماه مبارک رمضان بوده است.
جلیل در ادامه گفت: برگزاری مراسم اطعام و افطاری در دو مرحله در بین 380 نفر از مددجویان روستای نوده قره‌باغی و 300 نفر از مددجویان شهر قهاوند که تمامی 14 میلیون تومان هزینه آن توسط خیران پرداخت‌شده است.
 رئیس کمیته امداد شهرستان شراء همچنین در ادامه فعالیت‌های انجام‌شده در ماه مبارک رمضان سال جاری گفت: حامی یابی به تعداد 160 نفر، برگزاری جلسات با خیران که موجب همکاری بیش‌ازپیش این عزیزان با این نهاد شده است، برگزاری جلسات طرح ترنم نور و همچنین برگزاری هیئت قمر بنی‌هاشم و برگزاری کلاس‌های آموزش عقاید و احکام به‌صورت ویژه برای مددجویان برگزارشده است.
انتهای پیام

۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۷
تعداد بازدید : ۱۰۱
کد خبر : ۱,۹۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید