اخبار

کمک 50 میلیون تومانی خیر نیکوکار به کمیته امداد جوکار

کمک 50 میلیون تومانی خیر نیکوکار به کمیته امداد جوکار
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: خیر نیکوکاری که راضی به بردن نامش نشد، 50 میلیون تومان در قالب سبد کالا به خانواده‌های تحت حمایت جوکار کمک کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی خراسانی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: خیر نیکوکاری که راضی به بردن نامش نشد، 50 میلیون تومان در قالب سبد کالا به 1200 خانوار تحت حمایت جوکار کمک کرده است.
خراسانی با اشاره به اینکه با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده توسط این اداره و هماهنگی با یکی از خیران این منطقه، پنج‌تن برنج برای تهیه سبد کالا و توزیع آن در بین خانواده‌های تحت حمایت به این اداره اهداشده است، گفت: ارزش مادی این کمک 50 میلیون تومان است که با تهیه و اضافه نمودن یک‌تن برنج دیگر، تمامی خانواده‌های تحت حمایت از این کمک بهره‌مند شدند.
وی در ادامه گفت: این خیر قبلاً هم درزمینهٔ تهیه جهیزیه و اعزام مددجویان به مشهد مقدس و همچنین کمک به سیل‌زدگان به این اداره کمک‌های قابل‌توجهی نیز داشته است.
در پایان خراسانی در خصوص این کمک بابرکت گفت: ما باید از ظرفیت حامیان و خیران خصوصاً افرادی که صاحب نفوذ در جامعه هستند و می‌توانند مبلغان خوبی برای کمیته امداد باشند استفاده کنیم و وجود چنین افرادی باعث خیروبرکت و توفیق کمیته امداد در خدمت‌رسانی بیشتر خواهد بود.
انتهای پیام

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۸
تعداد بازدید : ۳۸۸
کد خبر : ۱,۹۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید