اخبار

اعزام 22 نفر از مددجویان به اردوهای آموزشی تربیتی شهرستان بهار

اعزام 22 نفر از مددجویان به اردوهای آموزشی تربیتی شهرستان بهار
رئیس کمیته امداد شهرستان بهار گفت: 22 نفر از مددجویان شهرستان بهار از ابتدای سال جاری در قالب اردوهای آموزشی تربیتی به مشهد مقدس، اصفهان و کرمانشاه اعزام‌شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اردشیر سلطانی، رئیس کمیته امداد شهرستان بهار گفت: 22 نفر از مددجویان شهرستان بهار از ابتدای سال جاری در قالب اردوهای آموزشی تربیتی به مشهد مقدس، اصفهان و کرمانشاه اعزام‌شده‌اند.
وی بابیان اینکه برگزاری اردو ازجمله فعالیت‌های فرهنگی این نهاد با رویکرد پرورشی است، گفت: هم سو با فعالیت‌های تربیتی و آموزشی زمینه لازم نیز برای رشد آگاهانه ایمان و تقویت بنیه اعتقادی و تثبیت ارزش‌های اسلامی مددجویان فراهم می‌شود.
سلطانی با اشاره به اینکه سال گذشته 541 نفر از مددجویان تحت حمایت به اردوی آموزشی، تربیتی جوانان و بزرگ‌سالان و اردوهای زیارتی از طریق این شهرستان اعزام شدند، گفت: مادران و دختران، زنان و مردان سرپرست خانوار، سالمندان، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی ازجمله مددجویان بهره‌مند از برنامه‌های اردویی بوده‌اند.
رئیس کمیته امداد شهرستان بهار ادامه داد: در سال جاری نیز چهار نفر از فرزندان پسر در مقطع تحصیلی نهم و دهم به مشهد مقدس اعزام‌شده‌اند.
وی همچنین بابیان اینکه دو نفر از دختران مددجو نیز در قالب اردوی وارثین به شهر اصفهان به مدت هشت روز اعزام‌شده‌اند، ادامه داد: 16 نفر دیگر از مددجویان شهرستان بهار در قالب اردوی آموزشی تربیتی به مدت سه روزبه شهر کرمانشاه اعزام شدند.
انتهای پیام

۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۱۱۴
کد خبر : ۲,۰۱۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید