اخبار

اعزام 40 نفر از مددجویان کبودرآهنگی به اردوی راهیان نور در سال 97

اعزام 40 نفر از مددجویان کبودرآهنگی به اردوی راهیان نور در سال 97
کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ با همکاری سپاه ناحیه کبودرآهنگ 40 نفر از مددجویان تحت حمایت این شهرستان را در سال جاری به اردوی راهیان نور مناطق جنوب کشور اعزام کرد.

رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گزارشی از خدمات این نهاد به خانواده‌های تحت حمایت ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود ابراهیمی، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ با همکاری سپاه ناحیه کبودرآهنگ 40 نفر از مددجویان تحت حمایت این شهرستان را به اردوی راهیان نور مناطق جنوب کشور اعزام کرد.

وی هدف از اعزام مددجویان به اردوهای راهیان نور را بهره‌مندی معنوی و ارزشی مددجویان و آشنایی با رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگری عنوان کرد و گفت: مددجویان در این اردوهای پنج روزه از مناطق عملیاتی جنوب بازدید می کنند.

ابراهیمی بابیان اینکه مددجویان اعزام‌شده به اردوی راهیان نور دانش آموزان، دانشجویان، طلاب، زنان سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل و دختران در آستانه ازدواج می‌باشند، گفت: هزینه اعزام این مددجویان چهار میلیون تومان شده است که از اعتبار درآمدهای مردمی برگزاری اردوهای آموزشی و تربیتی جوانان و بزرگ‌سالان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ در ادامه به شرکت 19 نفر از مددجویان تحت حمایت در مراسم پرفیض اعتکاف اشاره کرد و گفت: 19 نفر از مددجویان تحت حمایت در مسجد جامع این شهرستان در مراسم پرفیض اعتکاف شرکت کرده‌اند.

انتهای پیام


۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰
تعداد بازدید : ۱۳۲
کد خبر : ۲۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید