اخبار

توزیع 1200 سبد کالا در بین خانواده ده‌های تحت حمایت جوکار

توزیع 1200 سبد کالا در بین خانواده ده‌های تحت حمایت جوکار
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: 1200 سبد غذای با کمک خیران تهیه و در ماه مبارک رمضان در بین خانواده‌های تحت حمایت توزیع‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی خراسانی، رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار گفت: 1200 سبد غذای با کمک خیران تهیه و در ماه مبارک رمضان در بین خانواده‌های تحت حمایت توزیع‌شده است.
خراسانی ادامه داد: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده با خیران منطقه، مؤدیان زکات و حامیان طرح اکرام تعداد 1200 سبد غذایی شامل پنج کیلو برنج، دو عدد روغن مایع، دو کیلو قند، یک کیلو شکر، دو بسته ماکارونی ونیم کیلو گوشت تهیه و بین خانواده‌های تحت حمایت این اداره توزیع‌شده است که این برای اولین بار تمامی خانواده‌های تحت حمایت این اداره از سبد کالای ماه مبارک رمضان تهیه‌شده از کمک‌های مردمی بهره‌مند شده‌اند.
رئیس کمیته امداد شهرستان جوکار در خصوص این کمک بابرکت گفت: ما باید از ظرفیت حامیان و خیران خصوصاً افرادی که صاحب نفوذ در جامعه می‌باشند و می‌توانند مبلغان خوبی برای کمیته امداد باشند استفاده کنیم.
وی در پایان گفت: اعلام این‌گونه اخبار و رسانه‌ای شدن خبر در جهت شفاف‌سازی فعالیت‌ها و جلب اعتماد بیشتر مردم مؤثر بوده و موجب خیروبرکت و توفیق کمیته امداد در خدمت‌رسانی بیشتر خواهد بود.
انتهای پیام

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۱۰۹
کد خبر : ۲,۱۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید