اخبار

اعزام 109 نفر از خانواده‌های تحت حمایت رزن به اردوهای آموزشی، تربیتی و زیارتی

اعزام 109 نفر از خانواده‌های تحت حمایت رزن به اردوهای آموزشی، تربیتی و زیارتی
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: 109 نفر از خانواده‌های تحت حمایت در سال 98 در قالب اردوی فرهنگی، تربیتی به شهرهای مشهد مقدس، کرمانشاه، اصفهان و اردوگاه فجر همدان اعزام‌شده‌اند.

\به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن بابیان اینکه بعد فرهنگی جامعه هدف از برنامه‌های اصلی این نهاد است، گفت: اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اردوهای فرهنگی و تربیتی باهدف تعمیق و نهادینه کردن باورهای دینی از اقدامات این نهاد در حوزه فرهنگی است.
جعفری افزود: امروز نگاه کشور، مقام معظم رهبری و همه مسئولان به جوان‌ها و دانش آموزان است و باید همت کنیم به تحصیل، تهذیب و ورزش که از تأکیدات مقام عظمای ولایت است جامعه عمل بپوشانیم.
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن به برنامه‌های اردویی، فرهنگی و تفریحی کمیته امداد برای دانش آموزان تحت حمایت اشاره کرد و گفت: به‌منظور تقویت باورهای دینی همه‌ساله با همکاری سپاه ناحیه رزن و کانون پرورش فکری دانش آموزان تحت حمایت از برنامه‌های قرآنی و باورهای زندگی بهره‌مند می‌گردند.
وی در پایان اعلام نمود از 109 نفر اعزام‌شده به اردوها، 54 نفر به اردوی زیارتی مشهد مقدس با مبلغ هشت میلیون تومان و 55 نفر به اردوهای آموزشی با مبلغ 14 میلیون تومان اعزام‌شده‌اند.
انتهای پیام

۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴
تعداد بازدید : ۱۰۸
کد خبر : ۲,۱۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید