اخبار

اعزام 112 نفر از مددجویان منطقه یک همدان به اردوی زیارتی شوق زیارت

اعزام 112 نفر از مددجویان منطقه یک همدان به اردوی زیارتی شوق زیارت
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه اساس کار کمیته امداد فرهنگی است و ازاین‌رو تلاش می‌کنیم تا فقر اقتصادی منجر به فقر فرهنگی نشود، در سال جاری 112 نفر از مددجویان تحت حمایت به قم اعزام‌شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد زندی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه 112 نفر از مددجویان تحت حمایت عازم قم شدند، گفت: در این زمینه 9 میلیون تومان هزینه شده است که هزینه مذکور توسط خیران تأمین‌شده است.
زندی با اشاره به اهمیت کار فرهنگی در کمیته امداد، افزود: اساس کار کمیته امداد فرهنگی است و ازاین‌رو تلاش می‌کنیم تا فقر اقتصادی منجر به فقر فرهنگی نشود و بنابراین ضمن حمایت‌های مادی، ارتقای فرهنگی مددجویان نیز موردتوجه است.
وی ادامه داد: کسی که عازم این سفر معنوی می‌شود باید تلاش کند در نخستین سفر کوله باری از معنویت و برکت را با خود به ارمغان بیاورد تا با این دستاورد به ارتقای زندگی خود بپردازد.
رئیس کمیته امداد اداره یک همدان همچنین در ادامه گفت: 170 نفر از زنان سرپرست خانوار نیز طی یک اردوی یک‌روزه برای زیارت امام‌زاده محسن به روستای برف جین اعزام شدند.
احمد زندی، با اشاره به این موضوع که هدف کمیته امداد در حال حاضر تقویت روحیه دینی در خانواده‌های تحت حمایت است، بیان کرد: کمیته امداد اداره یک همدان مبلغ سه میلیون تومان برای اعزام این خانواده‌ها هزینه پرداخت‌نموده است.
رئیس کمیته امداد اداره یک همدان همچنین در ادامه گفت: این نهاد برای تقویت روحیه دینی در تلاش است از طریق کمک خیران، تمامی خانواده‌های تحت حمایت را در سال ۹۸ به اماکن زیارتی اعزام نماید.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همچنین گفت: نیکوکاران می‌توانند برای مشارکت در طرح‌های مختلف کمیته امداد ازجمله طرح شوق زیارت، با شماره‌گیری کد # ۰۸۱*۸۸۷۷* در این کار خیر مشارکت کنند.
انتهای پیام

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷
تعداد بازدید : ۱۳۷
کد خبر : ۲,۱۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید