اخبار

توزیع سبد بهداشتی و سبد غذایی بین خانواده‌های تحت حمایت

توزیع سبد بهداشتی و سبد غذایی بین خانواده‌های تحت حمایت
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 365 بسته، سبد بهداشتی و 100 بسته نیز سبد غذایی در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد زندی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: با همکاری خیران شهرستان همدان 365 بسته، سبد بهداشتی در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.
وی بابیان اینکه در این زمینه بالغ‌بر 26 میلیون تومان هزینه شده است، ادامه داد: برای هر سبد بهداشتی 72 هزار تومان پرداخت‌شده است که این سبد بهداشتی خانوار شامل پودر رخت‌شوئی، صابون، شامپو، خمیردندان و
مسواک، مایع ظرف‌شوئی و مایع دست‌شوئی است.
زندی با اشاره به اینکه مأموریت این نهاد مقدس خدمت‌رسانی به قشر محروم جامعه است و همه ابعاد زندگی را در نظر دارد، در زمینه‌های بهداشتی و درمانی، فرهنگی و آموزش، معیشتی، اشتغال، مسکن و ساختمان کمک یار خانواده‌های بی‌بضاعت است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 100 بسته نیز سبد غذایی در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.
وی بابیان اینکه در این زمینه 16 میلیون تومان هزینه شده است، ادامه داد: برای هر سبد بهداشتی 160 هزار تومان پرداخت‌شده است که این سبد بهداشتی خانوار شامل برنج، روغن، لوبیا و عدس بوده است.
زندی با اشاره به اینکه این نوع حمایت‌ها از خانوارهای تحت حمایت می‌تواند موجب رضایت و آرامش خاطر آن‌ها باشد و بخشی از هزینه‌های زندگی در تهیه مواد غذایی را تأمین نماید.
به همین منظور این نهاد آمادگی دارد هرگونه کمک از سوی خیران را دریافت و بانظم و انسجام در بین نیازمندان توضیح نماید.
انتهای پیام

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
تعداد بازدید : ۱۸۷
کد خبر : ۲,۲۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید