اخبار

47 نوعروس با حمایت کمیته امداد رزن به خانه بخت رفتند

47 نوعروس با حمایت کمیته امداد رزن به خانه بخت رفتند
148 میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج به 47 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رزن، ساکن در بخش‌های مرکزی و قروه درجزین در سال 96 پرداخت‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گزارشی از خدمات ارائه‌شده به مددجویان تحت حمایت در سال گذشته ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: 148 میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج به 47 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد شهرستان رزن، ساکن در بخش‌های مرکزی و قروه درجزین در سال 96 پرداخت‌شده است.

وی همچنین افزود: جلساتی با موضوع آموزش مهارت‌های زندگی و احکام زناشویی با همکاری شبکه بهداشت شهرستان رزن برای نوعروسان و به‌منظور تحکیم بنیان خانواده برگزار می‌شود و در پایان جلسه یک جلد مفاتیح‌الجنان به نوعروسان هدیه می‌شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن همچنین گفت: 97 کمک‌هزینه ازدواج نیز در سال گذشته به مبلغ 337 میلیون تومان به نوعروسان ساکن در مرکزی، قروه درجزین و سردرود پرداخت‌شده است.

جعفری همچنین به 428 میلیون تومان وام کارگشایی به 208 خانواده تحت حمایت در سال 96 اشاره کرد و ادامه داد: این نهاد برای کمک به حل مشکلات مالی، درمانی، تحصیلی و مسکن مراجعین در سال گذشته، 165 وام کارگشایی به مبلغ 330 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت و 43 وام به مراجعین نیازمند به مبلغ 98 میلیون تومان پرداخت‌شده است.

انتهای پیام


۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۱۵۴
کد خبر : ۲۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید