اخبار

کمک 240 میلیون تومانی یکی از خیران برای خرید لوازم‌التحریر

کمک 240 میلیون تومانی یکی از خیران برای خرید لوازم‌التحریر
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان گفت: یکی از خیران که راضی به بردن نامش نشد 240 میلیون تومان برای خرید لوازم‌التحریر 1000 دانش‌آموز تحت حمایت کمک کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان با اشاره به اینکه حمایت از دانش آموزان خانواده‌های تحت حمایت یکی از رسالت‌های این نهاد است و برای نیل به این منظور قبل از شروع سال تحصیلی 98 با رایزنی انجام‌گرفته با یکی از خیران ساکن تهران برای کمک به 1000 دانش‌آموز تحت حمایت این اداره، مبلغ 240 میلیون تومان لوازم‌التحریر تهیه و بین دانش آموزان توزیع گردید.
هاشمی همچنین اعلام نمود: به‌غیراز مساعدت فوق‌الذکر همچنین مبلغ 120 هزار تومان برای هر یک از دانش آموزان برای پرداخت هزینه‌های تحصیلی در نظر گرفته‌شده است که تاکنون به‌حساب 800 نفر مبلغ فوق واریز گردیده است و مابقی نیز تا قبل از شروع سال تحصیلی واریز خواهد شد.
وی ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های خیران و نیکوکاران اظهار داشت: برای مساعدت بیشتر به دانش آموزان این نهاد در تاریخ 10 مهر جشن عاطفه‌ها با همکاری آموزش‌وپرورش با شعار (بارنگ مهر رؤیایی را بسازیم) برگزار می‌شود تا در شروع سال تحصیلی خنده بر لبان دانش آموزان بی‌بضاعت آورده شود.
انتهای پیام

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۲,۳۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید