اخبار

برگزاری نمایشگاه فرش شهرستان نهاوند

برگزاری نمایشگاه فرش شهرستان نهاوند
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: در این نمایشگاه که هفت نفر از بانوان شرکت کرده بودند، پنج تخته از فرش‌های دست‌باف خانواده‌های تحت حمایت و صنایع‌دستی آنان توسط بازدیدکنندگان خریداری گردید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا ملکی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: به‌منظور به نمایش گذاشتن هنر و خلاقیت زنان سرپرست خانوار این نهاد و توانایی‌های آن‌ها، نمایشگاه فرش‌های دست‌بافت برگزارشده است.
ملکی با اشاره به این‌که هدف اصلی کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت است، گفت: تبلیغ و آگاه‌سازی جامعه از توانمندی‌ها و آشنایی با کارایی افراد تحت حمایت گامی مؤثر در این مسیر است.
وی خاطرنشان کرد: شرکت در نمایشگاه‌های استانی و شهرستانی یکی از راه‌های نمایش توان و اقتدار زنان این مرزوبوم و گامی در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای آن‌ها است.
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند: در این نمایشگاه که هفت نفر از بانوان شرکت کرده بودند، پنج تخته از فرش‌های دست‌باف خانواده‌های تحت حمایت و صنایع‌دستی آنان توسط بازدیدکنندگان خریداری گردید.
ملکی گفت: در همین جهت کمیته این نهاد اقدام به حضور زنان سرپرست خانوار در نمایشگاه فرش دستباف شهرستان نموده و حضور فعال و قدرتمند زنان تحت حمایت مورد استقبال مسئولان ارشد شهرستان قرارگرفته است.
انتهای پیام

۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰
تعداد بازدید : ۱۶۷
کد خبر : ۲,۳۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید