اخبار

برگزاری همایش تجلیل و تکریم از سالمندان تحت حمایت منطقه دو

برگزاری همایش تجلیل و تکریم از سالمندان تحت حمایت منطقه دو
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان گفت: همایش تجلیل و تکریم از سالمندان تحت حمایت منطقه دو برای 150 نفر از مددجویان تحت حمایت برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان بابیان اینکه رسالت اصلی کمیته امداد کمک به رفع فقر از خانواده‌های نیازمند با ارائه خدمات متنوع بر اساس نیاز گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد است، اظهار داشت: در کنار ارائه خدمات متنوع به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، حفظ و ارتقاء عزت‌نفس و کرامت انسانی جامعه هدف، استفاده از تجربیات سالمندان، توزیع سبد غذایی، عیادت از سالمندان بیمار و دلجویی از آنان از دیگر برنامه‌های این نهاد است.
جعفر هاشمی ادامه داد: کمیته امداد منطقه دو همدان در بزرگداشت روز سالمند اقدام به برگزاری همایش تجلیل و تکریم از سالمندان محترم تحت حمایت نموده است.
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان همچنین اعلام نمود: این همایش با شرکت بیش از 150 نفر از مردان وزنان بزرگوار سالمند در اردوگاه فرهنگی تربیتی فجر همدان برگزار شد.
وی در پایان گفت: در این مراسم تبیین وظایف کمیته امداد توسط معاون حمایت و سلامت استان، آموزش بهداشت روان و بهداشت فردی و محیط توسط کارشناسان مرکز بهداشت، گزارش خدمات ارائه‌شده به سالمندان انجام شد و با برگزاری نماز جماعت و پذیرایی ناهار از شرکت‌کنندگان به پایان رسید.
انتهای پیام

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۰
تعداد بازدید : ۱۱۰
کد خبر : ۲,۴۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید