اخبار

در سال جاری انجام شد؛

توزیع لوازم‌التحریر 420 دانش‌آموز تحت حمایت

توزیع لوازم‌التحریر 420 دانش‌آموز تحت حمایت
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن از پرداخت 35 میلیون تومان لوازم‌التحریر، کیف و کفش به دانش آموزان تحت حمایت این اداره خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن با اشاره به این موضوع که هدف کمیته امداد ارتقاء سطح علمی دانش آموزان تحت حمایت است، بیان کرد: جهت رفع پاره‌ای از مشکلات تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت هرسال با فرارسیدن سال تحصیلی جدید لوازم‌التحریر موردنیاز به دانش آموزان اهداء می‌شود.
علی جعفری ادامه داد: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و مشکل خانواده‌های تحت حمایت جهت خرید لوازم موردنیاز، این نهاد با کمک خیران اقدام به توزیع 240 عدد انواع کیف،44 جفت کفش،50 بسته پک لوازم‌التحریر و پرداخت دو میلیون و 500 هزار تومان کمک نقدی اقدام نموده است.
وی در ادامه به تفقد و دلجویی فرماندار شهرستان از خانواده، دانش‌آموز برتر کنکور تحت حمایت خبر داد و گفت: این دانش‌آموز برتر در کنکور سراسری با کسب رتبه 1600 در رشته داروسازی قبول‌شده است.
در ادامه، فرماندار رزن ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های کمیته امداد شهرستان رزن، از تلاش و فعالیت‌های خانواده‌های محترم به‌ویژه دانش‌آموز امیرحسین عبدالهی در راستای کسب مقام برتر کنکور تقدیر و تشکر به عمل آورد و در پایان هدیه‌ای به مبلغ دو میلیون تومان به دانش‌آموز اهداء گردید.
انتهای پیام

۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۲۰
تعداد بازدید : ۱۵۰
کد خبر : ۲,۵۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید