اخبار

ایجاد 119 شغل برای مددجویان منطقه دو همدان

ایجاد 119 شغل برای مددجویان منطقه دو همدان
رئیس کمیته امداد منطقه 2 همدان با اشاره به اینکه 119 شغل از محل پرداخت تسهیلات در ۶ ماهه اول امسال برای مددجویان ایجادشده است، گفت: 14 شغل جدید نیز از طریق کارشناسان کاریابی همراه با بیمه نیز برای این عزیزان ایجادشده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان بیان کرد: برگزاری آموزش‌های رایگان فنی‌وحرفه‌ای، ایجاد اشتغال برای مددجویان جویای کار و دارای توانایی، پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و همچنین اعمال نظارت‌های تخصصی و فنی بر طرح‌های اشتغال مددجویان توسط ناظران متخصص، گام‌های اصلی جهت توانمندسازی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت این نهاد است.
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان بابیان اینکه ۱۱9 مورد اشتغال از ابتدای سال در منطقه دو برای مددجویان تحت حمایت ایجادشده است، گفت: دو میلیارد و 379 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در این زمینه پرداخت‌شده است.
هاشمی در ادامه گفت: 65 شغل از طریق پرداخت 707 میلیون تومان تسهیلات از محل منابع صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و 54 شغل از طریق پرداخت یک میلیارد و 672 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از محل منابع بانکی ایجادشده است.
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان اظهار داشت: 16 مورد از این مشاغل درزمینهٔ دام‌پروری و 74 مورد درزمینهٔ فعالیت‌های صنفی و خدمات بوده است.
انتهای پیام

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱
تعداد بازدید : ۱۲۸
کد خبر : ۲,۵۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید