اخبار

خیران رزنی 780 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند

خیران رزنی 780 میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند
780 میلیون تومان زکات جمع‌آوری‌شده در سال گذشته در شهرستان رزن در بین محرومان و نیازمندان و پروژه‌های عمرانی همان شهرستان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گزارشی از زکات جمع‌آوری‌شده و اردوهای برگزار شده در سال گذشته ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن بابیان اینکه در سال گذشته 780 میلیون تومان زکات جمع‌آوری‌شده است، گفت: زکات جمع‌آوری‌شده در هر روستا با همکاری عاملان زکات در بین نیازمندان و محرومان و پروژه‌های عمرانی همان منطقه هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن همچنین به برگزاری اولین جلسه آموزشی و توجیهی عاملان زکات شهرستان رزن در سال جاری اشاره کرد و گفت: این جلسه با حضور امام‌جمعه شهرستان رزن، مسئولان ادارات و 140 نفر از عاملان زکات روستاهای تابعه رزن، قروه و سردرود برگزار شد.

جعفری در ادامه گفت: در سال گذشته 273 از خانواده‌های تحت حمایت شهرستان رزن نیز به اردوهای آموزشی، تربیتی و زیارتی اعزام‌شده‌اند.

رئیس کمیته امداد شهرستان رزن با اشاره به این موضوع که یکی از اهداف کمیته امداد تقویت روحیه دینی در بین خانواده‌های تحت حمایت است و در سال جاری تمام مددجویان زیارت اولی به کربلای معلی، مشهد مقدس، قم و جمکران اعزام خواهند شد، گفت: برای اعزام 273 مددجو به اردو در سال گذشته 24 میلیون تومان هزینه از منابع امداد پرداخت‌شده است.

انتهای پیام


۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶
تعداد بازدید : ۱۱۷
کد خبر : ۲۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید