اخبار

کمک‌هزینه تحصیلی خیر تهرانی به دانش آموزان کبودرآهنگ

کمک‌هزینه تحصیلی خیر تهرانی به دانش آموزان کبودرآهنگ
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: یک خیر تهرانی 200 بسته سبد غذایی و 300 بسته پک تحصیلی 223 میلیون تومان به این نهاد اهدا کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود ابراهیمی، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ عنوان کرد: این شهرستان در اول مهرماه سال جاری مبلغ 40 میلیون تومان کمک‌هزینه تحصیلی دانش آموزان به‌حساب 268 نفر از مددجویان این نهاد واریز کرده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 209 دانش‌آموز یتیم و محسنین دیگر این شهرستان نیز درمجموع از ابتدای سال 31 میلیون تومان دریافت کرده‌اند، گفت: میانگین پرداختی به هر نفر 150 هزار تومان در ماه بوده است که توسط حامیان محترم اکرام و محسنین پرداخت‌شده است.
ابراهیمی با یادآوری این مطلب که از زمان اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین تاکنون کمک‌های قابل‌توجهی از خیران برای فرزندان تحت حمایت جمع‌آوری‌شده است، افزود: یک خیر تهرانی 200 بسته سبد غذایی و 300 بسته پک تحصیلی 223 میلیون تومان به این نهاد اهدا کرد.
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ بابیان اینکه این بسته‌ها در مناطق محروم شهرستان بین مددجویان تحت حمایت توزیع‌شده است، گفت: کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ در تمام شبانه‌روز آمادگی خود را جهت دریافت هرگونه کمک و یاری خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اعلام می‌کند.
انتهای پیام

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۱۱۵
کد خبر : ۲,۶۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید