اخبار

ایجاد 73 فرصت شغلی برای مددجویان کبودرآهنگی

ایجاد 73 فرصت شغلی برای مددجویان کبودرآهنگی
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: طرح‌های اشتغال طبق استعداد و علاقه مددجویان و همچنین ظرفیت‌های شهرستان اجرا می‌شوند تا هیچ خللی درروند توانمندی خانواده‌ها وارد نشود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمود ابراهیمی، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ با اشاره به اینکه طی هشت‌ماهه سال جاری 73 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت ایجادشده است، افزود: در جهت اجرای طرح‌های خوداشتغالی به مددجویان تحت پوشش بیش از دو میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی از منابع بانکی و داخلی پرداخت‌شده است.
وی بابیان اینکه بانک‌های عامل بیش از دو میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات به مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ پرداخت کرده‌اند، اظهار کرد: تعدادی از مددجویان کبودرآهنگ نیز با دریافت 600 میلیون تومان تسهیلات از محل منابع امداد وارد بازار کارشده‌اند،
ابراهیمی خاطرنشان کرد: توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت از مهم‌ترین اهداف این نهاد است که با همکاری بانک‌های عامل تلاش می‌کنیم گام‌های مؤثرتری را در جهت خودکفایی مددجویان برداریم.
وی با تشکر از بانک‌های عامل در اعطاء تسهیلات اشتغال به مددجویان تصریح کرد: با توجه به ایام باقی‌مانده در سال جاری، امیدواریم تا پایان سال بتوانیم تمامی اعتبارات تخصیصی به اشتغال مددجویان را جذب کنیم.
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ بابیان اینکه اشتغال پایدار زمینه‌ساز توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت است و سبب خروج آن‌ها از چرخه حمایتی می‌شود، تأکید کرد: در هشت‌ماهه سال جاری به 486 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد آموزش‌های مهارت‌آموزی، آموزش کارآفرینی کوتاه‌مدت و بلندمدت داده‌شده است.
نامبرده اظهار داشت: در خصوص بافت فرش توسط مددجویان این شهرستان طی هشت ماه سال جاری به تعداد 33 تخته فرش با 124 مترمربع به ارزش بیش از 400 میلیون تومان برای مددجویان درآمد زایی داشته است.
انتهای پیام

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۹۷
کد خبر : ۲,۷۸۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید