اخبار

ارائه 300 میلیون تومان کمک‌هزینه تأمین جهیزیه

ارائه 300 میلیون تومان کمک‌هزینه تأمین جهیزیه
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون مبلغ 368 میلیون تومان از طریق اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی جهت کمک‌هزینه تأمین جهیزیه به مددجویان کمیته امداد منطقه یک همدان پرداخت‌شده است.

به گزارش سای خبری کمیته امداد، احمد زندی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان میزان خدمت کمک‌هزینه تأمین جهیزیه از ابتدای سال تا پایان آبان ماه سال جاری، 368 میلیون تومان است که با تلاش امداد گران در طول این ایام در بین مددجویان محترم تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.
وی بابیان اینکه از این میزان کمک‌هزینه تأمین جهیزیه، 243 میلیون تومان از طریق کمک‌های مردمی توسط مردم خیر و نیکوکار استان همدان جمع‌آوری‌شده است، گفت: همچنین مبلغ 125 میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی در اختیار این نهاد قرارگرفته است که بین مددجویان کمیته امداد منطقه یک همدان جهت تهیه لوازم و اقلام اساسی زندگی توزیع گردید.
احمد زندی با اشاره به مفاهیم بلند اعتقادی و ارزشی اسلام  و نوع نگاه جامعه در کمک به همنوعان نیازمند و با تکیه‌بر باورهای ایمانی مردم نیکوکار و خیر کشورمان، بر آمادگی این نهاد مبنی بر دریافت هرگونه کمک‌های مردم خیر و نیکوکار در جهت ترویج فرهنگ حسنه در بین آحاد جامعه تأکید نمود.
انتهای پیام

۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۲,۷۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید