اخبار

127 مددجوی اسدآبادی مشغول به کارشده‌اند

127 مددجوی اسدآبادی مشغول به کارشده‌اند
رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 127 مورد وام اشتغال به مبلغ چهار میلیارد و 941 میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد نایبی صفا، رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد با اشاره به خدماتی که کمیته امداد برای اشتغال و به خودکفایی رسیدن مددجویان ارائه می‌کند، گفت: در هشت‌ماهه سال جاری 27 مورد وام از محل اشتغال روستایی به مبلغ یک میلیارد و 250 میلیون تومان و 37 مورد به مبلغ 846 میلیون تومان از محل صندوق امداد ولایت به مددجویان اسدآبادی پرداخت‌شده است.
نایبی صفا در ادامه با اشاره به اینکه دو میلیارد و 705 میلیون تومان وام اشتغال در قالب 59 مورد نیز از محل تبصره 16 به مددجویان دارای توانایی و مستعد ارائه‌شده است، گفت: تعداد وام پرداختی از محل تفاهم‌نامه بانک مهر 140 میلیون تومان در قالب چهار مورد بوده است.
وی همچنین گفت: وام‌های اشتغال پرداختی در زمینه دامداری، کشاورزی، خیاطی، آرایشگری، صنایع‌دستی، قالیبافی، خواروبارفروشی، نجاری و جوشکاری بوده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد از 508 مورد آموزش بلندمدت، کوتاه‌مدت و مقدماتی خبر داد و گفت: آموزش‌های مهارتی در زمینه آرایشگری، خیاطی، رایانه و کارآفرینی ارائه‌شده است.
محمد نایبی صفا در پایان از 25 مورد کاریابی که انجام‌شده بود خبر داد و ادامه داد: مددجویان پس از کاریابی بیمه نیز به آن‌ها تعلق می‌گیرد.
انتهای پیام

۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۲۴
کد خبر : ۲,۷۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید