اخبار

راه اندازی گل خانه، کارگاه تولید لیوان یک بار مصرف و جوراب بافی توسط مددجویان رزنی

راه اندازی گل خانه، کارگاه تولید لیوان یک بار مصرف و جوراب بافی توسط مددجویان رزنی
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: یک واحد گل خانه با مبلغ 130 میلیون تومان وام اشتغال روستائی، یک کارگاه تولیدی لیوان یک بار مصرف با مبلغ 100 میلیون تومان و کارگاه تولیدی و بسته بندی جوراب با مبلغ 65 میلیون تومان در حال فعالیت است و با راه اندازی این کارگاهها در مجموع 11 نفر به صورت ثابت مشغول به کار شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن از بازدید سلامتی، فرماندار شهرستان رزن از طرح‌های اجراء شده گل خانه، تولید لیوان یک بار مصرف و جوراب بافی خبر داد.
طرح بازدید و سرکشی از خانواده‌های تحت حمایت، طرحی است در طی سال مسئولان و خیران در معیت رئیس و کارکنان کمیته امداد از طرح‌های فعال تحت حمایت سرکشی به عمل آورده و از نزدیک با مشکلات خانواده‌ها آشنا می‌شوند و جهت برطرف نمودن مشکلات تلاش می‌نمایند.
وی ضمن اعلام برنامه‌ها، فعالیت‌ها و مساعدت‌های انجام شده توسط کمیته امداد اداره رزن برای خانواده‌های تحت حمایت، افزود: یک واحد گل خانه با مبلغ 130 میلیون تومان وام اشتغال روستائی، یک کارگاه تولیدی لیوان یک بار مصرف با مبلغ 100 میلیون تومان و کارگاه تولیدی و بسته بندی جوراب با مبلغ 65 میلیون تومان در حال فعالیت است با راه اندازی این کارگاهها در مجموع 11 نفر به صورت ثابت مشغول به کار شده‌اند.
در ادامه، فرماندار شهرستان رزن ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های کمیته امداد شهرستان رزن، از تلاش و فعالیت‌های خانواده‌های محترم فعال در زمینه اشتغال، جهت رفع مشکل ضمانتی خانواده‌ها قول مساعدت دادند.
انتهای خبر

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
تعداد بازدید : ۳۴۴
کد خبر : ۲,۸۵۴

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۴ Iran
0
0
0

خیلی عالی دمتون گرم خسته نباشید


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید