اخبار

افتتاح کارگاه آموزش خیاطی مددجویان اداره شراء

افتتاح کارگاه آموزش خیاطی مددجویان اداره شراء
رئیس کمیته امداد اداره شراء گفت: کارگاه خیاطی بااعتباری بالغ‌بر 35 میلیون تومان برای تعداد 25 نفر از مددجویان تحت حمایت راه‌اندازی شده است که مدت‌زمان آموزش آن چهار ماه و به میزان 450 ساعت آموزش مفید، به طول خواهد انجامید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم کرمی، رئیس کمیته امداد اداره شراء گفت: در راستای نیل به اهداف کمیته امداد در زمینه اشتغال‌زایی، این نهاد اقدام به برگزاری یک دوره کامل آموزش خیاطی در رشته نازک دوزی برای مددجویان تحت حمایت این منطقه کرده است.
کرمی با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال اولین قدم، آموزش است، بیان کرد: کارگاه آموزش خیاطی برای 25 نفر از خانواده‌های محترم تحت حمایت اداره شراء راه‌اندازی شده است که با حضور امام‌جمعه محترم و مسئولان منطقه و شهر افتتاح شد.
وی بابیان اهمیت ایجاد اشتغال برای مددجویان معزز افزود: هدف اصلی کمیته امداد شراء از آموزش فراهم‌سازی زمینه ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌ها به‌منظور توانمندسازی این عزیزان می‌باشد.
همچنین افزود: این کارگاه بااعتباری بالغ‌بر 35 میلیون تومان برای تعداد 25 نفر از مددجویان تحت حمایت راه‌اندازی شده است که مدت‌زمان آموزش آن چهار ماه و به میزان 450 ساعت آموزش مفید، به طول خواهد انجامید.
کرمی در پایان نیز از موانع و مشکلات برگزاری دوره‌های آموزشی در بخش محروم شراء و در اختیار نبودن فضای آموزشی مناسب گفت و ادامه داد: که امیدواریم به‌زودی با همراهی بیشتر خیران شاهد رفع تمام مشکلات و موانع در رسیدگی به امور نیازمندان باشیم.
انتهای پیام

۹ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۱۱۱
کد خبر : ۲,۸۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید