اخبار

کمک بیش از یک میلیارد تومانی خیران و حامیان

کمک بیش از یک میلیارد تومانی خیران و حامیان
رئیس کمیته امداد شهرستان شراء گفت: خیران و حامیان منطقه در 9 ماهه سال جاری یک میلیارد و 127 میلیون تومان به کمیته امداد مساعدت کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم کرمی، رئیس کمیته امداد شهرستان شراء گفت: در 9 ماههٔ سال جاری خیران و حامیان شهرستان شراء یک میلیارد و 127 میلیون تومان برای محرومان نیازمندان منطقه مساعدت کرده‌اند.
رئیس کمیته امداد شهرستان شراء با اشاره به کمک 690 میلیون تومانی خیران در 9 ماهه سال گذشته، گفت: امسال کمک‌ها با 63 درصد رشد همراه بوده است.
کرمی افزود: مهم‌تر از رشد درآمد، رشد اعتماد مردم نسبت به این نهاد و اقدامات آن از قبیل فقرزدایی و ایجاد اشتغال پایدار بین خانواده‌های نیازمند می‌باشد که در نوع خود بی‌نظیر است.
 وی بابیان اینکه مجموعه کمیته امداد شراء خصوصاً واحد مشارکت‌های مردمی به این درصد از رشد بالا قانع نبوده و تمام توان خود را در جهت مرتفع نمودن مشکلات خانواده‌های نیازمند به کار گرفته است، افزود: در سه‌ماهه پایانی سال برنامه‌های متنوعی به‌منظور جذب حداکثری حامیان و خیران محترم در نظر داریم که به حول و قوه الهی آن‌ها را عملیاتی خواهیم نمود تا همه نیازمندان شهرستان به خودکفایی برسند.
انتهای پیام

 

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۲۸
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۲,۹۸۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید