اخبار

ارائه مشاوره و راهنمایی تخصصی به 1919 مددجوی کمیته امداد منطقه یک همدان

ارائه مشاوره و راهنمایی تخصصی به 1919  مددجوی کمیته امداد منطقه یک همدان
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان، از ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره تخصصی به 1919 مددجوی تحت حمایت در ده‌ماهه امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد زندی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: این نهاد طی ده‌ماهه سال جاری 1919 جلسه راهنمایی و مشاوره تخصصی برای مددجویان این منطقه برگزار کرده است.
وی بابیان اینکه این خدمات شامل مشاوره فردی و گروهی بوده است، ادامه داد: تعداد 518 نفر از مشاوره فردی و 1401 نفر از مشاوره گروهی بهره‌مند شدند.
زندی بابیان اینکه خدمات مشاوره در کمیته امداد مکمل سایر خدمات حمایتی است، گفت: یکی از وظایف مشاوران کمیته امداد راهنمایی و هدایت مددجویانی است که در شرایط اختلالات روحی، روانی، عاطفی و اجتماعی قرار دارند.
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان خاطرنشان کرد: مددجویان با موضوعاتی ازجمله پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، فضای مجازی، اعتیاد، مهارت‌های زندگی، سبک فرزند پروری، شرایط ازدواج موفق و عوامل مؤثر بر تحکیم بنیان خانواده آشنا شدند.
وی یادآور شد: هم‌اکنون کمیته امداد منطقه یک همدان علاوه بر واحد مشاوره در اداره با سه مرکز مشاوره و کلینیک خصوصی برای ارائه خدمات مشاوره فردی به مددجویان نیازمند قرارداد و تفاهم‌نامه دارد که به جامعه هدف خدمات مشاوره ارائه می‌دهند.
انتهای پیام

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۱۵۸
کد خبر : ۳,۱۳۴

نظرات بینندگان

بیات
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ Germany
0
0
0

اقای زندی مدیر توانمند وبالیاقتی هستند


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید