اخبار

بهره‌مندی 327 مددجوی شراء از دوره‌های آموزش فرهنگی

بهره‌مندی 327 مددجوی شراء از دوره‌های آموزش فرهنگی
رئیس کمیته امداد شهرستان شراء گفت: برگزاری دوره‌ها و آموزش‌های فرهنگی گامی مهم در جهت ارتقا سطح دانش و فرهنگ است که این امر در کمیته امداد بسیار موردتوجه قرار می گیرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قاسم کرمی، رئیس کمیته امداد شهرستان شراء با اشاره به اینکه امسال 327 نفر از مددجویان تحت حمایت از دوره‌های آموزش فرهنگی این نهاد بهره‌مند شده‌اند، گفت: 262 نفر از مددجویان ساکن مناطق محروم بوده‌اند.
وی در ادامه افزود: 123 نفر از مددجویان نیز به اردوهای مختلف آموزشی اعزام‌شده‌اند که در این امر نیز 94 نفر ساکن مناطق محروم بوده‌اند.
کرمی با اشاره به این موضوع که تعداد 53 نفر از این مددجویان به اماکن زیارتی اعزام‌شده‌اند، عنوان کردند: مددجویان اعزامی زیارت اولی بوده‌اند.
رئیس کمیته امداد شراء در ادامه به برگزاری طرح معنوی فلاح به تعداد 35 جلسه و با حضور 1265 نفر از مددجویان اشاره کرد و گفت: امسال کلاس‌های آموزش قرآن و ترنم نور نیز برای 136 نفر از مددجویان برگزارشده است.
وی همچنین بابیان اینکه 40 نفر از مددجویان بی‌سواد و کم‌سواد به آموزش پرورش به‌منظور سوادآموزی معرفی‌شده‌اند، گفت: 171 نفر هم در همایش‌هایی مانند پیاده‌روی سالمندان، پیشگیری از اعتیاد و ... شرکت کرده‌اند.
انتهای پیام

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۸۷
کد خبر : ۳,۱۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید