اخبار

حمایت 3468 نیکوکار از ایتام و فرزندان محسنین منطقه یک همدان

حمایت 3468  نیکوکار از ایتام و فرزندان محسنین منطقه یک همدان
رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت : هم‌اکنون 3468 حامی از 785 یتیم و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد زندی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 405 نفر از این کودکان، جزو ایتام بوده و 380 نفر  را نیز فرزندان محسنین تشکیل می‌دهند.
وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری با اهتمام این نهاد، بیش از700 نفر جدیداً به‌عنوان حامی ایتام در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.
زندی تصریح کرد : اداره اکرام ایتام کمیته امداد منطقه یک همدان در راستای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، نسبت به برگزاری پویش‌های مختلف از قبیل "طرح جذب یک‌میلیون حامی"، "هر کارمند حامی یک یتیم" و "سفیران ایتام" در بیش از 130 مدرسه و 25 اداره در همدان اقدام نموده که در حال اجرا می‌باشد.
وی ضمن بیان اینکه میانگین سرانه دریافتی ایتام و فرزندان محسنین این نهاد 240 هزار  تومان است ، از ارائه کمک 98 میلیون تومانی توسط یکی از خیران طرح اکرام در جهت تأمین جهیزیه ایتام خبر داد و گفت: مبلغ 52 میلیون و پانصد هزار تومان دیگر توسط یکی از حامیان در خارج از کشو در جهت تأمین پوشاک فرزندان ایتام و محسنین دریافت شده است.
زندی یادآور شد: خیران می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد، تماس مستقیم با اداره اکرام ایتام این نهاد، ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۴ و یا مراجعه به سایت www.ekram.emdad.ir  در حمایت از فرزندان محسنین و ایتام مشارکت کنند.
وی با دعوت از خیران برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، بیان کرد: خیران و نیکوکاران استان در آستانه تحویل سال جدید و ماه‌های پر خیروبرکت رجب و شعبان، شادی را به کودکان نیازمند هدیه داده و در پاداش اخروی این امر خداپسندانه شریک شوند.
انتهای پیام

۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۱۰۵
کد خبر : ۳,۲۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید