اخبار

بازدید مسئولان و خیران بهاری در قالب طرح مفتاح الجنه از مددجویان تحت حمایت

بازدید مسئولان و خیران بهاری در قالب طرح مفتاح الجنه از مددجویان تحت حمایت
مسئولان و خیران باهدف تفقد و دلجویی از خانواده‌های مددجو از ابتدا تا پایان ماه مبارک رمضان از خانواده های نیازمند سرکشی به عمل آورده و به هر خانواده وسایل مورد نیاز منزل و 100 هزار تومان به صورت نقدی پرداخت می کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهار با حضور در منازل خانوارهای نیازمند تحت حمایت با همراهی  فرماندار و چند نفر از خیران این شهرستان، دستاوردهای اجرای طرح مفتاح الجنه در این شهرستان را بیان کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید عبدالصمد حسینی، رئیس کمیته امداد شهرستان بهار، با بیان اینکه در طرح مفتاح الجنه نیکوکاران شرکت‌کننده ضمن اینکه از نزدیک با مشکلات و نیازمندی‌های خانواده‌های مددجو آشنا می‌شوند، درزمینهٔ رفع مشکلات و گرفتاری‌های آنان مشارکت می‌کنند و بخشی از نیازهایشان را برطرف می‌کنند، گفت: طرح مفتاح الجنه با هدف برقراری ارتباط نزدیک مسئولان با ایتام ، نیازمندان و رفع مشکلات اساسی آنان، اجرا می شود.

وی ادامه داد: مسئولان و خیران باهدف تفقد و دلجویی از خانواده‌های مددجو از ابتدا تا پایان ماه مبارک رمضان از خانواده های نیازمند سرکشی به عمل آورده و به هر خانواده وسایل مورد نیاز منزل و 100 هزار تومان به صورت نقدی پرداخت می کنند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بهار همچنین با اشاره به اینکه هدف از اجرای این سرکشی ها احیاء سنت حسنه همنشینی و تکریم فقرا و نیازمندان و رفع مشکلات نیازمندان از طریق مسئولان و خیران شهرستانی می باشد، گفت: مسئولان و خیران با حضور در خانواده های تحت حمایت با مشکلات موجود در این خانواده ها آشنا شده و همت لازم برای ادای مسئولیت اجتماعی مدیران و آحاد مختلف جامعه در قبال نیازمندان شکل می گیرد.

حسینی با اشاره به اینکه  اجرای طرح مفتاح الجنه در طول سال نیز ادامه دارد ، یادآور شد: امیدواریم با مشارکت مطلوب خیران در طول سال در این طرح، زمینه خدمت رسانی موثر و هدفمند به جامعه هدف این نهاد فراهم شود .

انتهای پیام


۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۱۶۹
کد خبر : ۳۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید