اخبار

افتتاح مرکز نیکوکاری جوانان هیئت حضرت علی‌اکبر (ع)

افتتاح مرکز نیکوکاری جوانان هیئت حضرت علی‌اکبر (ع)
رئیس کمیته امداد شهرستان قهاوند گفت: مراکز تشکلی مردمی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، مستقل و عام المنفعه و داوطلبانه است که در راستای تقویت حضور آگاهانه مردمی در خدمت‌رسانی به نیازمندان با مجوز و نظارت امداد در قالب هیئت‌امنایی با محوریت امام‌جمعه شهر و ائمه جماعات مسجد، اداره می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قاسم کرمی، رئیس کمیته امداد شهرستان قهاوند، گفت: دومین مرکز نیکوکاری در بخش قهاوند با حضور امام‌جمعه، روحانیون، بخشدار و مسئولان محترم انتظامی وادارات بخش قهاوند و تعدادی از خیران گرامی با زیربنای 45 مترمربع واقع در بلوار شهید رجایی جنب مسجد جامع قهاوند افتتاح گردید.

کرمی ادامه داد: در سال جاری انشا الله در دستور کار است که تعداد مراکز نیکوکاری به پنج مرکز افزایش پیدا نماید تا بتوانیم مساعدت مردم و خیران عزیز را به سهولت و در کمترین زمان ممکن به دست محرومان و مددجویان معزز برسانیم.

وی بیان کرد: این مراکز تشکلی مردمی، غیرسیاسی، غیرانتفاعی، مستقل و عام المنفعه و داوطلبانه است که در راستای تقویت حضور آگاهانه مردمی در خدمت‌رسانی به نیازمندان با مجوز و نظارت امداد در قالب هیئت‌امنایی با محوریت امام‌جمعه شهر و ائمه جماعات مسجد، اداره می‌گردد.

انتهای پیام

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵
تعداد بازدید : ۶۹
کد خبر : ۳,۵۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید