اخبار

توزیع بیش از 9500 سبد غذایی بین نیازمندان منطقه دو همدان

توزیع بیش از 9500 سبد غذایی بین نیازمندان منطقه دو همدان
رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان گفت: کمک‌ها و مساعدت‌های جمع‌آوری‌شده شامل 185 میلیون تومان وجه نقد و مبلغ دو میلیارد و 315 میلیون تومان بوده و در قالب کالا و سبد غذایی در بین بیش از 9500 مددجوی گرامی توزیع گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جعفر هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان و با توجه به لزوم رسیدگی بیشتر به محرومان و نیازمندان واقعی جامعه این اداره توانست با تلاش مضاعف بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب وجه نقد، کالا و سبد غذایی را از خیران و نیکوکاران اخذ و در اسرع وقت در اختیار نیازمندان قرار دهد.

وی ادامه داد: کمک‌ها و مساعدت‌های جمع‌آوری‌شده شامل 185 میلیون تومان وجه نقد و مبلغ دو میلیارد و 315 میلیون تومان بوده و در قالب کالا و سبد غذایی در بین بیش از 9500 مددجوی گرامی توزیع گردید.

هاشمی افزود: همچنین مردم نوع‌دوست، ولایت مدار و شریف شهرستان در روز عید سعید فطر زکات فطره خود را جهت رساندن به نیازمندان و مستمندان در اختیار این نهاد قراردادند و در همان روز مبالغ فطریه به‌حساب نیازمندان واریز گردید.

رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان بیان کرد: همچنین 250 نفر از همشهری‌های گرامی به‌عنوان حامی طرح اکرام تمایل خود را جهت معاضدت از ایتام اعلام کرده‌اند.

وی از کلیه آحاد مردم نیکوکار و نوع‌دوست مخصوصاً حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین که همواره ضمن معاضدت از ایتام و نیازمندان واقعی جامعه کلیه امور تحصیلی و رفاهی فرزندان معنوی خود را پیگیری می‌کنند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۶۷
کد خبر : ۳,۵۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید