اخبار

حضور 585 مددجوی همدانی در دوره طرح قرآنی ترنم نور

حضور 585 مددجوی همدانی در دوره طرح قرآنی ترنم نور
585 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان در سال جاری در دوره‌های طرح قرآنی ترنم نور شرکت کرده‌اند که نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گزارشی از فعالیت‌های مددجویان در ماه مبارک رمضان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان بابیان اینکه طرح قرآنی ترنم نور باهدف بهره‌مندی خانواده‌های تحت حمایت از آثار معنوی قرآن کریم، شناسایی استعدادهای قرآنی، فراهم نمودن زمینه ارتقاء آن‌ها و گسترش فرهنگ توجه به ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، برگزارمی شود، گفت: 585 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان در سال جاری در دوره‌های طرح قرآنی ترنم نور شرکت کرده‌اند که نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: دوره‌های طرح قرآنی ترنم نور برای چهار گروه زنان مطلقه، خانواده‌های زندانیان، دختران بازمانده از تحصیل وزنان سرپرست خانوار در روستاهای دره مرادبیگ، سیلوار، حسن‌آباد، رباط، علی‌آباد فرهنگیان، گراچاقه، ده پیاز، حصار و اسلام‌شهر منطقه یک همدان برگزارشده است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان برنامه‌ریزی برای ارتقاء سطح فکری فرهنگی مددجویان را از برنامه‌های مهم حوزه فرهنگی این نهاد عنوان کرد و گفت: ارائه آموزش‌های متناسب با گروه‌های مختلف مددجویی از برنامه‌های کمیته امداد منطقه یک همدان در حوزه فرهنگی است.

بهرامی در پایان افزود: با اجرای این طرح سطح بینش و باورهای دینی و مذهبی جامعه هدف از طریق انس بیشتر با قرآن ارتقاء می‌یابد.

انتهای پیام


۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۱۲۷
کد خبر : ۳۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید