اخبار

مشارکت فعال مددجویان کمیته امداد فامنین در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی

مشارکت فعال مددجویان کمیته امداد فامنین در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی
رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: بیش از 400 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی که از طرف نهاد کتابخانه‌های سراسر کشور به صورت مجازی برگزار شد مشارکت نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نبی اله طبی واحد رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین بیان کرد: در راستای تعامل و  بهره‌مندی از ظرفیت‌های فرهنگی نهادهای برون‌سازمانی جهت ارتقاء فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت، واحد فرهنگی و مشاوره این اداره با همکاری کتابخانه شهید مطهری فامنین بستر لازم جهت شرکت حداکثری آحاد مددجویان در دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی را فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح توسط کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد فرهنگی هنری بین‌المللی امام رضا (ع) و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راه‌اندازی است، ادامه داد: باهدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره پاک ائمه معصومین (ع) و افزوده شدن منابع مرتبط با سیره حضرت امام هادی (ع) و حضرت معصومه (ع) به‌عنوان بخش ویژه دهمین دوره، هم‌زمان با ایام فرخنده دهه کرامت برگزارشده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گفت: 400 نفر از اعضای خانواده‌های تحت حمایت اعم از، دانش آموزان، دانشجویان و گروه‌های مختلف سنی در این فراغت ناخوانده به دلیل ویروس کرونا ایجادشده است، با حضور مجازی در این ضیافت کتاب‌خوانی شرکت نمودند.

طبی واحد افزود: دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در قالب‌های کتاب‌خوان مجازی (12 عنوان کتاب)، چهارگزینه‌ای، داستان‌نویسی، روزنامه کتاب، نمایش خلاق و نقاشی و در سه بخش، فردی، گروهی و خانوادگی و در دو بستر مکتوب و الکترونیک برگزار شد که مددجویان محترم بامطالعه منابع مرتبط با این بخش در دو شیوه مکتوب و الکترونیکی در جشنواره به نشانی الکترونیکی www.samakpl.ir شرکت نمودند.

وی در پایان بابیان اینکه 200 نفر از دانش آموزان در مسابقه نقاشی، پویش، تستی به‌صورت آنلاین، کاردستی با محوریت جشنواره شرکت نمودند، گفت: 200 خانواده نیز در بخش پویش، معرفی کتاب، چهارگزینه‌ای و به‌صورت آنلاین و با مشارکت خانوادگی شرکت کردند.

انتهای پیام

 

 

۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳
تعداد بازدید : ۷۴
کد خبر : ۳,۷۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید