اخبار

خیران، همراه همیشگی نیازمندان

خیران، همراه همیشگی نیازمندان
رئیس کمیته امداد منطقه سه همدان گفت: زندگی به امواج دریا مانند است، آنگاه‌که به سرکشی افتد می‌تواند اندوخته سالیان یک انسان را، سرپرست و نان‌آور یک خانواده را، سلامت آدمیان را یا سرپناه یک سالخورده را با خود ببرد و او را در غرقاب اندوه تنها بگذارد اما نیکوکاران یاوران کشتی‌شکستگان زندگی‌اند و آنان را تا ساحل امن همراهی می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمید هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه سه همدان بیان کرد: به همت یک خیر همدانی 10 میلیون تومان جهت تأمین جهیزیه یکی از ایتام در شرف ازدواج تحت حمایت مساعدت شده است.

هاشمی همچنین با اشاره به مساعدت نیکوکاری دیگر جهت کمک خرید مسکن یکی از مددجویان به مبلغ 30 میلیون تومان گفت: خیران انسان‌های بزرگ و نیک‌اندیشی که همواره یاریگر مردم هستند در روزهای سخت آستین همت بالا می‌زنند، نیازمندان را تنها نمی‌گذارند به یاری همنوعان می‌شتابند و جلوه‌های ایثار و همدلی به نمایش می‌گذارند.

رئیس کمیته امداد منطقه سه همدان با عنوان این مطلب که امسال 10 نفر از مددجویان ایتام مستعد اشتغال به واحد تولیدی پوشاک معرفی‌شده و مشغول به کارشده‌اند، ادامه داد: 50 مددجو نیز جهت شرکت در جشنواره قرآنی باران وحی معرفی و 16 مددجوی دارای استعداد برتر درزمینهٔ ورزشی، تحصیلی، فرهنگی و هنری استعدادیابی شده‌اند.

وی با تشکر از تمام خیران، حامیان و نیکوکاران گفت: به همت فردی نیکوکار با پرداخت مبلغ 20 میلیون تومان پدر دو دختر بیمار پس از تحمل 4 سال حبس به دلیل تصادف و نداشتن بیمه خودرو از زندان آزاد شد و همچنین فرد خیر متعهد گردید وی را در شرکت تولیدی خود استخدام نماید.

هاشمی در پایان گفت: گره‌گشایی، حل مشکلات و برطرف کردن نیازهای مادی و معنوی مردم، جلوه‌ای از خدمت و خدمتگزاری است که اسلام به آن سفارش می‌کند،  برخورداری از این ویژگی، توفیقی است که خداوند نصیب بندگان نیکش می‌کند.

انتهای پیام

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴
تعداد بازدید : ۷۶
کد خبر : ۳,۸۱۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید