اخبار

ارائه خدمات به 443 نفر از فرزندان ایتام و محسنین شهرستان کبودرآهنگ

ارائه خدمات به 443 نفر از فرزندان ایتام و محسنین شهرستان کبودرآهنگ
500 حامی خیر از ابتدای سال جاری در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ بابیان اینکه سه هزار و 207 حامی از ایتام و فرزندان محسنین این شهرستان حمایت می‌کنند، گفت: 500 نفر از این حامیان در شش‌ماهه سال جاری از این طرح استقبال و شرکت کرده‌اند.

جعفری گفت: می‌بایست همواره با تمسک به اهل‌بیت (ع) و پیروی از فرمان‌ها و فرمایشات ائمه اطهار و بزرگان دین در مسیر رفع محرومیت و نیازمندی محرومان تلاش کنیم و این اتفاق بزرگ تنها با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی حاصل خواهد شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ افزود: سه هزار و 207 نفر حامی از 443 یتیم و فرزند محسنین حمایت مادی و معنوی می‌کنند و هر یتیم به‌طور میانگین هفت حامی دارد.

وی با اشاره به اینکه حامیان در شش‌ماهه سال جاری یک میلیارد و 525 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند، گفت: یک میلیارد و 259 میلیون تومان به‌صورت نقدی و 266 میلیون تومان به‌صورت کالا بوده است.

جعفری گفت: هر حامی می‌تواند حمایت یک یا چند نفر از ایتام و فرزندان محسنین را بر عهده بگیرد و ماهیانه حداقل 5۰ هزار تومان به‌حساب هر یک از این کودکان که هر یک از آن‌ها شماره‌حساب اختصاصی خود رادارند، واریز نماید.

رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ در پایان با اشاره به مشکلات خانواده‌ها و فرزندان تحت حمایت و طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، ابراز امیدواری کرد که مشارکت اجتماعی مردم، خیران و مسئولان در محرومیت‌زدایی از جامعه، بیشتر شود تا شاهد تبلور آثار و نتایج مثبت آن باشیم.

انتهای پیام

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
تعداد بازدید : ۸۲
کد خبر : ۳,۹۳۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید