اخبار

اطعام 3400 نفر از مددجویان شهرستان فامنین

اطعام 3400 نفر از مددجویان شهرستان فامنین
سه هزار و 400 نفر از مددجویان کمیته امداد شهرستان فامنین با کمک خیران در ماه مبارک رمضان اطعام شدند.

رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین گزارشی از اطعام مددجویان در ماه مبارک رمضان و زکات فطریه جمع‌آوری‌شده در سال 97 را ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی فرهاد لوئی، رئیس کمیته امداد شهرستان فامنین، بابیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان یکی از اقدامات خداپسندانه کمیته امداد است که بر اساس دستورات اسلام و سیره عملی ائمه معصومین (ع) پایه‌گذاری شده و همه‌سال در ماه مبارک رمضان با کمک خیران این سنت حسنه اسلامی انجام می‌شود، گفت: سه هزار و 400 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فامنین در این ماه پر خیروبرکت اطعام شدند.

وی ادامه داد: 650 پرس غذای گرم به خانواده‌های بیمار و افراد سالمند، دو هزار و 150 افطاری به مددجویان و 600 سبد غذایی هر یک به ارزش 200 هزار تومان به‌صورت جیره خشک در بین خانواده‌های تحت حمایت توزیع شد.

فرهاد لویی با اشاره به طرح مفتاح الجنه که در ماه مبارک رمضان انجام می‌شود، گفت: امسال از 26 خانواده یتیم، بیماران صعب‌العلاج، سالمندان و مددجویان موفق در بخش اشتغال و فرهنگی سرکشی به عمل آمد.

وی در پایان گفت: همچنین مبلغ 25 میلیون تومان زکات فطره در روز عید سعید فطر از پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرستان جمع‌آوری شد و در همان روز در بین نیازمندان توزیع گردید.

انتهای پیام


۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۱۱۷
کد خبر : ۳۹۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید