اخبار

کمک 428 میلیون تومانی خیران و مشترکان در طرح صدقات

کمک 428 میلیون تومانی خیران و مشترکان در طرح صدقات
رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: در هفت‌ماهه سال جاری از 15 هزار و 164 صندوق بزرگ، متوسط و کوچک بیش از 428 میلیون تومان صدقه جمع‌آوری‌شده است که این مبلغ در امور محرومان شهرستان صرف شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی جعفری، رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ گفت: صندوق‌های صدقه کمیته امداد یکی از راه‌های جذب مشارکت‌های مردمی است که در اماکن مختلف شهری و روستایی، ادارات و نهادها نصب و توزیع‌شده و همچنین با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و درگاه‌های الکترونیکی نیز جذب مشارکت‌های مردمی آسان‌تر انجام می‌شود.

جعفری با اشاره به رشد 20 درصدی درآمدهای صدقات در شهرستان، اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان در هفت‌ماهه سال جاری از 15 هزار و 164 صندوق بزرگ، متوسط و کوچک بیش از 428 میلیون تومان صدقه جمع‌آوری کرده است که این مبلغ در امور محرومان شهرستان صرف شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرآهنگ با اشاره به اینکه تمامی نذورات، صدقات، زکات و سایر مساعدت‌های خیران در جهت گره‌گشایی از مشکلات اقشار بی‌بضاعت هزینه می‌شود، گفت: کمیته امداد با حفظ عزت و کرامت خانواده‌های تحت حمایت می‌کوشد آنان را توانمند ساخته و به‌سوی کارآفرینی سوق دهد.

وی بابیان اینکه مساعدت‌های روزافزون خیران بیانگر اعتماد عمومی که به کمیته امداد است، افزود: مشارکت خیران در طرح‌های حمایتی این نهاد موجب دلگرمی خانواده‌های مستمند می‌شود تا آن‌ها نیز با تکیه‌بر استعداد و توانایی‌های خود بتوانند در کنار سایر اقشار جامعه به زندگی ادامه دهند.

انتهای پیام

۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۲
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۴,۱۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید