اخبار

خیران، یاور محرومان در زمین هستند

خیران، یاور محرومان در زمین هستند
رئیس کمیته امداد منطقه دو استان همدان گفت: با تلاش مضاعف و همکاری تحسین‌آمیز خیران و نیکوکاران و همچنین حامیان طرح اکرام 261 میلیون تومان لوازم‌التحریر، گوشی تلفن همراه، پوشاک و البسه، گوشت قربانی و مقدار شش تن سیب‌زمینی به مددجویان تحت حمایت ارائه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جعفر هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه دو همدان عنوان کرد: با توجه به لزوم رسیدگی بیشتر به محرومان و نیازمندان واقعی جامعه در شرایط خاص و همه‌گیری ویروس کرونا این اداره توانست با تلاش مضاعف و همکاری تحسین‌آمیز خیران و نیکوکاران و همچنین حامیان طرح اکرام کمک‌ها و مساعدت‌های درخور توجه به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت ارائه دهد.

وی ادامه داد: اقلام اهدایی شامل لوازم‌التحریر، گوشی تلفن همراه، پوشاک و البسه، گوشت قربانی و مقدار شش تن سیب‌زمینی به ارزش بیش از 261 میلیون تومان بوده است که در بین نیازمندان توزیع گردید.

در ادامه هاشمی گفت که این نهاد آمادگی لازم را در جهت اخذ کمک‌ها و مساعدت‌های مردم نوع‌دوست و ولایت مدار و شریف شهرستان را دارد و خیران می‌توانند کمک‌های مؤمنانه خود را در قالب وجه نقد، سبد و جیره خشک در اختیار این نهاد قرار دهند تا در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع گردد.

وی در پایان از کلیه آحاد مردم نیکوکار و نوع‌دوست خصوصا حامیان طرح اکرام و محسنین که همواره ضمن معاضدت از ایتام و نیازمندان واقعی جامعه کلیه امور تحصیلی و رفاهی فرزندان معنوی خود را پیگیری می‌کنند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام

۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۴,۱۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید