اخبار

پویش «ایران مهربان» باهدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین

پویش «ایران مهربان» باهدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر گفت: پویش «ایران مهربان» باهدف حمایت از ایتام و فرزندان محسنین و ارتقای سرانه دریافتی آنان و در راستای طرح اکرام ایتام آغازشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر اظهار داشت: در حال حاضر بیش از هشت هزار حامی از ایتام این شهرستان حمایت می‌کنند.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون نیکوکاران و حامیان ایتام در این شهرستان چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به‌صورت مستقیم به‌حساب افراد تحت حمایت خود واریز کردند که امیدواریم با جذب حامیان بیشتر این رقم دو برابر شود.

رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر میانگین دریافتی هر یتیم را حدود ۷۰۰ هزار تومان عنوان کرد و ادامه داد: این در حالی است که این مبلغ در ملایر برای هر یتیم حدود ۳۵۰ هزار تومان است و حامیان می‌توانند با واریزی ماهیانه مستقیم و یا کسر از حقوق خود از ایتام حمایت کنند.

کرمی‌مقدم بیان کرد: تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از کارمندان ملایر برای حمایت از ایتام این شهرستان جذب‌شده‌اند و با راه‌اندازی پویش ایران مهربان ۱۶ هزار حامی دیگر از کارمندان، اصناف و صنعت‌کاران باید به جمع این حامیان اضافه شود.

وی تأکید کرد: در پویش ایران مهربان نیاز به تبلیغات گسترده و حمایت رسانه‌ها داریم تا بتوانیم حامیان بیشتری را در بخش خصوصی و دولتی برای ایتام جذب کنیم.

بر اساس اجرای پویش ایران مهربان، ۳۳ هزار تَن از جمعیت شهرستان همدان، ۱۶ هزار تن از ملایر، ۲۲ هزار نفر از نهاوند و تویسرکان و نزدیک به ۱۵ هزار تن دیگر نیز از سایر شهرستان‌ها به‌عنوان حامی جمع حامیان استان اضافه می‌شوند.

انتهای پیام

۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۳
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۴,۱۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید