اخبار

کمک ۹۲۲ میلیون تومانی موسسه «خیریه هدایت» تهران در ملایر

کمک ۹۲۲ میلیون تومانی موسسه «خیریه هدایت» تهران در ملایر
رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر از کمک 922 میلیون تومانی موسسه خیریه هدایت تهران به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد ملایر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد شهرستان ملایر با اشاره به اینکه تعداد ۲ هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز و ۱۸۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحت حمایت کمیته امداد ملایر هستند اظهار کرد: این افراد از خدمات حمایتی و کمک‌هزینه تحصیلی این نهاد در طول سال بهره‌مند می‌شوند.

وی بابیان اینکه در راستای حمایت از دانش‌آموزان و دانشجویان همه‌ساله نهادها وادارات ازجمله اداره اوقاف و امور خیریه حمایت لازم را از دانش آموزان کمیته امداد ملایر دارد گفت: امسال نیز تعدد ۶۰۰ بسته لوازم‌التحریر و کیف در قالب طرح مهر تحصیلی به دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

مدیر کمیته امداد ملایر بابیان اینکه طرح مهر تحصیلی چند سالی است که از سوی اداره اوقاف و امور خیریه اجرا می‌شود گفت: برای هرکدام از این بسته‌ها که از محل نیت واقف خیراندیش مرحوم سیف‌الدوله هزینه شده بود بیش از ۳۰۰ هزار تومان هزینه شد.

وی از کمک ۹۲۲ میلیون تومانی موسسه خیریه هدایت تهران به دانش‌آموزان و دانشجویان ملایری خبر داد و گفت: این موسسه همه‌ساله کمک مالی را به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت این نهاد در شهرستان ملایر دارد و امسال نیز برای تعداد ۵۰۰ دانشجو و دانش‌آموز این کمک‌هزینه طی روزهای آینده واریز خواهد شد.

کرمی‌مقدم تصریح کرد: در این زمینه این موسسه مبلغ ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان را برای هر دانشجو و جمعاً ۴۹ دانشجو و مبلغ یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را برای هر دانش‌آموز و جمعاً ۴۵۱ دانش‌آموز اختصاص داده که به‌حساب دانشجویان و دانش‌آموزان واریز می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به حمایت‌های کمیته امداد از دانش‌آموزان و دانشجویان گفت: با توجه به مجازی شدن مدارس در  شرایط کنونی یکی از مهم‌ترین نیازهای دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد تبلت و گوشی هوشمند است که با کمک خیران و نیکوکاران در حال تهیه این اقلام هستیم.

وی از تهیه ۲۹ تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند کمیته امداد ملایر با کمک خیران و نیکوکاران خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد ۲۱ تبلت به دانش‌آموزان اهداشده و هشت تبلت دیگر نیز طی هفته جاری به دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت ابن نهاد اهدا می‌شود.

کرمی مقدم بابیان اینکه در راستای کمک‌هزینه تحصیلی نیز برای تعداد یک هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد مبلغ ۱۲۰ هزار تومان از سوی کمیته امداد به‌حساب دانش‌آموزان واریزشده است گفت: این تعداد دانش‌آموزان معیشت بگیر بوده و این کمک‌ها تا پایان سال بیشتر خواهد شد.

وی بابیان اینکه با توجه به مقاطع تحصیلی دانشجویان تحت حمایت نیز کمک‌هزینه تحصیلی به دانشجویان پرداخت می‌شود یادآور شد: این کمک‌ها نیز تا پایان سال ادامه دارد.

انتهای پیام

۱ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۴,۱۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید