اخبار

تفقد و دلجویی از 35 خانواده تحت حمایت سردرودی

تفقد و دلجویی از 35 خانواده تحت حمایت سردرودی
از 35 خانواده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سردرود از ابتدای سال جاری در قالب طرح مفتاح الجنه تفقد و دلجویی به‌عمل‌آمده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود گزارشی از کمک های ارائه‌شده به مددجویان از ابتدای سال جاری ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسولی راد، رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود بابیان اینکه کمیته امداد به‌عنوان متولی امور محرومان در جامعه برای احیا سنت دوستی بین محرومان و مسئولان و هم‌نشینی آن‌ها با یکدیگر طرح مفتاح الجنه (بازدید مسئولان از منزل مددجویان) را در طول سال برگزار می‌کند، گفت: از ابتدای سال جاری از 35 خانواده بازدید به‌عمل‌آمده است.

وی با اشاره به اینکه در بازدیدهای انجام‌شده از منزل مددجویان تحت حمایت شهرستان سردرود 9 میلیون تومان به خانواده‌های نیازمند کمک شد، گفت: خیران سردرودی چهار میلیون تومان و شهردار شهر دمق نیز پنج میلیون تومان در این تفقد و دلجویی به خانواده‌ها کمک کرده‌اند.

رسولی راد ادامه داد: بازدید از خانواده‌های نیازمند در طول سال با حضور خیران و مسئولان ادامه می‌یابد تا ضمن معرفی خدمات کمیته امداد از کمک‌های آن‌ها جهت رفع مشکل خانواده‌ها نهایت استفاده به عمل آید.

رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود همچنین با اشاره به جمع‌آوری کمک خیران برای اطعام و افطاری ایتام و خانواده‌های نیازمند گفت: دو هزار و 263 کیلو انواع مواد غذایی شامل برنج، روغن، گوشت، مرغ، خرما و انواع حبوبات به ارزش 20 میلیون تومان جمع‌آوری و در بین 250 خانواده تحت حمایت توزیع و همچنین هزار و 40 پرس غذای گرم نیز در بین نیازمندان توزیع شده است.

انتهای پیام


۲۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : ۱۲۹
کد خبر : ۴۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید