اخبار

کمک 2 میلیارد و 550 میلیون تومانی حامیان نیکوکار شهرستان نهاوند به ایتام و محسنین

کمک 2 میلیارد و 550 میلیون تومانی حامیان نیکوکار شهرستان نهاوند به ایتام و محسنین
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند از کمک 2میلیارد و 550 میلیون تومانی حامیان نیکوکار به ایتام تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا ملکی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند با بیان اینکه این نهاد با اجرای طرح‌ اکرام ایتام و محسنین زمینه مناسبی را برای مشارکت  نیکوکاران در خدمت‌رسانی به ایتام و فرزندان نیازمند فراهم کرده است، اظهار داشت: در حال حاضر 790 کودک یتیم و طرح محسنین تحت حمایت امداد شهرستان نهاوند هستند ،که از این تعداد 326 کودک یتیم و 464 کودک طرح محسنین هستند.

وی با بیان اینکه حامیان نیکوکار شهرستان نهاوند در سال جاری 2 میلیارد و 550 میلیون تومان به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین کمک کردند. اعلام داشت :

 1 میلیارد و  857 میلیون تومان  از این کمک‌ها نقدی و 697 میلیون تومان به‌صورت کالا بوده که جمعاً نسبت به سال گذشته 42 درصد رشد داشته است .

وی ادامه داد : در سال جاری عملیات احداث 3  واحد مسکونی جهت خانواده ایتام با کمک و مساعدت حامیان در حال انجام است که به این زودی به این خانواده ها تحویل میگردد.

ملکی تأکید کرد: مردم نوع‌دوست، خیر و نیکوکار می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در راستای کمک‌رسانی به خانواده‌های محروم به این نهاد اهداء نمایند.

انتهای پیام

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷
تعداد بازدید : ۴۰
کد خبر : ۴,۵۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید