اخبار

ارائه آموزش های ویژه اشتغال به 544 مددجوی نهاوندی

ارائه آموزش های ویژه اشتغال به  544 مددجوی نهاوندی
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: در سال گذشته 544 مددجو باصرف هزینه 78 میلیون تومان آموزش های فنی حرفه ای را فرا گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا ملکی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند توجه ویژه به آموزش مددجویان را یکی از نقاط درخشان برنامه های اشتغال کمیته امداد نهاوند عنوان کرد و گفت: 544  مددجوی  نهاوندی در سال ۹۹ از دوره های آموزشی در سه سطح مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی بهره مند شدند.

 رئیس کمیته امداد نهاوند با بیان اینکه این آموزش‌ها با توجه به شیوع بیماری کرونا به‌صورت مجازی و حقیقی انجام شده است، ادامه داد: جهت آموزش این تعداد از مددجویان،  78 میلیون تومان هزینه شده است که 85 در صد افراد آموزش‌دیده، بانوان تحت حمایت امداد بوده‌اند. 

ملکی، استفاده از ظرفیت‌های نیکوکاران، مشاغل، متخصصان، کارفرمایان و کارآفرینان را از دیگر برنامه‌های راهبردی این نهاد عنوان کرد و افزود: این ظرفیت‌ها می‌تواند در زمینه آموزش، راهبری، هدایت و پشتیبانی شغلی مددجویان به کمک کمیته امداد بیاید و فرایند خودکفایی و توانمندسازی مددجویان را سریع‌تر و بهره‌ورتر سازد.

وی همچنین اعلام کرد: در سال گذشته با اعتباری بالغ‌بر 13 میلیارد تومان، جهت 352 نفر از مددجویان و محرومین ایجاد اشتغال شده که نسبت به سال 98  ، 13 در صد رشد داشته است.

انتهای پیام

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۱۱
تعداد بازدید : ۵۸
کد خبر : ۴,۵۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید