اخبار

پرداخت 6 میلیارد و 500 میلیون تومان مستمری در سال 99

پرداخت 6 میلیارد و 500 میلیون تومان مستمری در سال 99
رئیس کمیته امداد منطقه 3 همدان با اشاره به اینکه در سال گذشته به 2323 خانواده با 4163 نفر، مستمری پرداخت‌شده است، گفت: در این زمینه 6 میلیارد و 500 میلیون تومان مستمری پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمید هاشمی، رئیس کمیته امداد منطقه 3 همدان گفت: از جمله برنامه‌های امداد جهت برطرف نمودن برخی از مشکلات خانواده‌های تحت حمایت، پرداخت مستمری است که در سال گذشته 6 میلیارد و 500 میلیون تومان به‌حساب 2323 خانواده واریز گردید.

رئیس کمیته امداد منطقه 3 همدان ادامه داد: کمیته امداد یک مکان امدادرسان موقت برای رفع نیاز مددجویان و نیازمندان است که پس از اعطای وام مشاغل خانگی و تسهیلات خودکفایی به مددجویان و حصول اطمینان از خودکفایی، کسب درآمد و استقلال اقتصادی، آنها را از چرخه حمایت خارج می‌کند
هاشمی با بیان اینکه مددجویان تحت پوشش به چند دسته تقسیم می‌شوند، گفت: معیشت بگیران، مددجویان تبصره ١۴ و مددجویان تک خدمتی و چند خدمتی از جمله آنها هستند و طی این مدت  65 خانوار به علت توانمندسازی و کسب درآمد ثابت از چرخه حمایتی خارج و سریعاً به همین میزان نیازمندان جدید جایگزین شده‌اند.

وی در پایان اظهار داشت: توانمندی خانواده‌ها یکی از اهداف امداد می‌باشد و امیدواریم با توکل به خداوند متعال شاهد روزی باشیم که هیچ خانواده‌ای نیازمند دریافت مستمری و کمک‌هزینه نباشد.

انتهای پیام

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۱۲
تعداد بازدید : ۲۳
کد خبر : ۴,۵۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید