اخبار

ارائه آموزش‌های ویژه اشتغال به 499 مددجوی اسدآبادی

ارائه آموزش‌های ویژه اشتغال به  499 مددجوی اسدآبادی
رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد گفت: در سال گذشته 499 مددجو با صرف هزینه 74 میلیون تومان آموزش‌های فنی حرفه‌ای را فراگرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، بهنام لطفی، رئیس کمیته امداد شهرستان اسدآباد توجه ویژه به آموزش مددجویان را یکی از نقاط درخشان برنامه‌های اشتغال کمیته امداد اسدآباد عنوان کرد و گفت: 499  مددجوی اسدآبادی در سال ۹۹ از دوره‌های آموزشی در سه سطح مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی بهره‌مند شدند.

 رئیس کمیته امداد اسدآباد با بیان اینکه استفاده از استعداد و خلاقیت‌های مددجویان تحت حمایت برای توسعه فرهنگ کسب‌وکار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ادامه داد: جهت آموزش این تعداد از مددجویان،  74 میلیون تومان هزینه شده است که 65 در صد افراد آموزش‌دیده، بانوان تحت حمایت امداد بوده‌اند. 

لطفی، با اشاره به نقش مهم آموزش‌های کارآفرینی، توانمندسازی اقتصادی مددجویان را اولویت کاری حوزه خودکفایی و اشتغال کمیته امداد خواند و گفت: ضرورت دارد موانع اشتغال را جهت بهبود فضای کسب‌وکار با مباحث اقتصادی بررسی کرد

وی همچنین اعلام کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی در ایجاد اشتغال، بازاریابی و فروش محصولات مددجویان نقش مؤثری داشته و با بهره‌گیری از آموزش‌های ارائه شده مجریان می‌توانند با روش‌های درست اقدام به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی کنند.

انتهای پیام

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴:۱۸
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۴,۵۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید