اخبار

اهداء 54 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان شراء

اهداء 54 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان شراء
رئیس کمیته امداد شهرستان شراء گفت: 54 دستگاه تبلت در سال گذشته با کمک‌های خیران، مشارکت‌های مردمی و امور فرهنگی خریداری و تحویل دانش آموزان نیازمند شراء شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قاسم کرمی، رئیس کمیته امداد شهرستان شراء گفت: یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد شراء با توجه به عدم امکان حضور دانش آموزان در مدارس به علت محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا فراهم کردن زمینهٔ بهره‌مندی تمامی دانش آموزان تحت حمایت از آموزش غیرحضوری است.

رئیس کمیته امداد شراء تعداد تبلت های اهداء شده به دانش آموزان نیازمند در سال گذشته را 54 دستگاه اعلام کرد و گفت: با توجه به شرایط ناشی از کرونا در جامعه و تحصیل از طریق فضای مجازی، تبلت یا گوشی هوشمند از نیازهای اصلی دانش‌آموزان و دانشجویان است که تعداد دانش آموزان نیازمند تبلت 204 نفر است و تلاش می‌کنیم تا در رفع این مشکل، یاری بخش نیازمندان باشیم و کمک‌های مردمی می‌تواند برای تأمین نیاز دانش آموزان تحت حمایت راهگشا باشد.

کرمی هزینه تحصیلی برای 495 دانش‌آموز تحت حمایت شراء را در سال گذشته 754 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تعداد 60 مسابقه فرهنگی و 40 مسابقه قرآنی به‌صورت مجازی در سال گذشته برگزارشده است.

وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت نیکوکاران بتوانیم تا تبلت و گوشی‌های هوشمند بیشتری برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند تأمین کنیم.

انتهای پیام

۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹
تعداد بازدید : ۳۲
کد خبر : ۴,۶۰۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید