اخبار

اهداء 102 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان رزن

اهداء 102 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان رزن
رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: 102 دستگاه تبلت در سال گذشته با کمک‌های خیران، مشارکت‌های مردمی و امور فرهنگی خریداری و تحویل دانش آموزان نیازمند رزن شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید حسن نعمتی، رئیس کمیته امداد شهرستان رزن گفت: یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد رزن با توجه به عدم امکان حضور دانش آموزان در مدارس به علت محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا فراهم کردن زمینهٔ بهره‌مندی تمامی دانش آموزان تحت حمایت از آموزش غیرحضوری است.

رئیس کمیته امداد رزن تعداد تبلت های اهداء شده به دانش آموزان نیازمند در سال گذشته را 102 دستگاه اعلام کرد و گفت: با توجه به شرایط ناشی از کرونا در جامعه و تحصیل از طریق فضای مجازی، تبلت یا گوشی هوشمند از نیازهای اصلی دانش‌آموزان و دانشجویان است که تعداد دانش آموزان نیازمند تبلت 150 نفر است و تلاش می‌کنیم تا در رفع این مشکل، یاری بخش نیازمندان باشیم و کمک‌های مردمی می‌تواند برای تأمین نیاز دانش آموزان تحت حمایت راهگشا باشد.

نعمتی هزینه تحصیلی برای 640 دانش‌آموز تحت حمایت رزن را در سال گذشته 64 میلیون تومان و کمک‌هزینه تحصیلی برای 30 دانشجو را 50 میلیون و450 هزار تومان اعلام کرد و افزود: تعداد 15 مسابقه فرهنگی و قرآنی به‌صورت مجازی در سال گذشته برگزارشده است.

وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت نیکوکاران بتوانیم تا تبلت و گوشی‌های هوشمند بیشتری برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند تأمین کنیم.

انتهای پیام

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۵۶
تعداد بازدید : ۲۲
کد خبر : ۴,۶۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید