اخبار

پرداخت 18 میلیارد و 200 میلیون تومان وام اشتغال به زنان سرپرست خانوار ملایر

پرداخت 18 میلیارد و 200 میلیون تومان وام اشتغال به زنان سرپرست خانوار ملایر
رئیس کمیته امداد ملایر، از ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه وام اشتغال به زنان سرپرست خانوار تحت حمایت در سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تیمور کرمی مقدم، رئیس کمیته امداد ملایر توانمندسازی مددجویان را یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این نهاد برشمرد و گفت: همواره سعی بر این داریم که اصولی‌ترین و شایسته‌ترین خدمات را نسبت به مددجویان موردحمایت انجام داده و بر این اساس تلاش کرده‌ایم تا بانوان فعال بتوانند با اشتغال و تولید، در جامعه مفید و اثرگذار باشند.

رئیس کمیته امداد ملایر اعلام داشت: در حال حاضر 50 درصد از سرپرستان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی شهرستان ملایر، بانوان هستند که سرپرستی 3935 خانواده را عهده‌دار می‌باشند.

وی اشاره کرد: افزایش اعتمادبه‌نفس و ارتقاء سطح زندگی ازجمله اهداف فرایند توانمندسازی است که در این زمینه همکاران امداد ضمن حفظ کرامت زنان و دختران سرپرست خانوار، به آن‌ها می‌آموزند که چگونه با شناسایی تمامی منابع موجود استعدادهای خود و اعضای خانواده را شکوفا نموده و در جهت بهره‌برداری اقتصادی آن را توسعه دهند.

کرمی مقدم اظهار داشت: در سال گذشته با مبلغ 18 میلیارد و 200 میلیون تومان برای 418 زن سرپرست خانوار، ایجاد اشتغال شد که در مقایسه با مدت مشابه در سال 98، 30 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۱۹
تعداد بازدید : ۱۵
کد خبر : ۴,۶۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید