اخبار

اهداء 18 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان نهاوند

اهداء 18 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند شهرستان نهاوند
رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: 18 دستگاه تبلت در سال گذشته با کمک‌های خیران، مشارکت‌های مردمی و امور فرهنگی خریداری و تحویل دانش آموزان نیازمند نهاوندی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علیرضا ملکی، رئیس کمیته امداد شهرستان نهاوند گفت: یکی از برنامه‌های مهم کمیته امداد نهاوند با توجه به عدم امکان حضور دانش آموزان در مدارس به علت محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا فراهم کردن زمینهٔ بهره‌مندی تمامی دانش آموزان تحت حمایت از آموزش غیرحضوری است.

رئیس کمیته امداد نهاوند تعداد تبلت های اهداء شده به دانش آموزان نیازمند در سال گذشته را 18 دستگاه اعلام کرد و گفت: با توجه به شرایط ناشی از کرونا در جامعه و تحصیل از طریق فضای مجازی، تبلت یا گوشی هوشمند از نیازهای اصلی دانش‌آموزان و دانشجویان است که تعداد دانش آموزان نیازمند تبلت 502 نفر است و تلاش می‌کنیم تا در رفع این مشکل، یاری بخش نیازمندان باشیم و کمک‌های مردمی می‌تواند برای تأمین نیاز دانش آموزان تحت حمایت راهگشا باشد.

ملکی هزینه تحصیلی برای 1008 دانش‌آموز تحت حمایت نهاوندی را در سال گذشته 304 میلیون تومان و کمک‌هزینه تحصیلی برای 87 دانشجو را 53 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تعداد 6 مسابقه فرهنگی و قرآنی به‌صورت مجازی در سال گذشته برگزارشده است.

وی در پایان عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت نیکوکاران بتوانیم تا تبلت و گوشی‌های هوشمند بیشتری برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند تأمین کنیم.

انتهای پیام

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۶:۱۷
تعداد بازدید : ۷۰
کد خبر : ۴,۷۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید