اخبار

9 واحد مسکونی از ابتدای امسال تحویل مددجویان سردرودی شد

9 واحد مسکونی از ابتدای امسال تحویل مددجویان سردرودی شد
هفت واحد به خانواده‌های فاقد مسکن مقاوم و دو واحد به خانواده‌های نیازمند فاقد مسکن تحت حمایت شهرستان سردرود از ابتدای سال جاری تحویل‌ داده شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود گزارشی از خدمات ارائه‌شده در حوزه مسکن به مددجویان در سال 97 ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسولی راد، رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود گفت: با توجه به گسترش روزافزون جمعیت، نیاز به مسکن نیز در جامعه افزایش‌یافته است و یکی از برنامه‌های کمیته امداد احداث سرپناه مناسب برای خانواده‌های تحت حمایت با اولویت خانواده‌های ایتام، زنان سرپرست خانوار و بیماران تحت حمایت است.

رسولی راد گفت: هفت واحد مسکونی در سال جاری با کمک خیران و حامیان ساخته و کلید آن تحویل خانواده‌هایی که فاقد مسکن مقاوم بودند شده است.

وی در ادامه بابیان اینکه یک واحد مسکن 60 متری با هزینه 32 میلیون تومانی حامیان خیر ساخته‌ و تحویل یکی از خانواده ایتام شده است، گفت: یک واحد مسکن 70 متری نیز با پرداخت 15 میلیون تومان از منابع امدادی و کمک 22 میلیون تومانی خیران و خانواده تحت حمایت از ابتدای سال جاری ساخته‌شده است.

 رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود با اشاره به اینکه نیاز به داشتن مسکن در طبقه کم‌درآمد جامعه بیشتر به چشم می‌خورد، ادامه داد: امیدواریم با کمک‌های خیران تا دو سال آینده تمام خانواده‌های بدون مسکن و یا مستأجر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سردرود دارای مسکن مناسب باشند.

 رسولی راد همچنین در پایان گفت: 30 میلیون تومان از اعتبارات امدادی نیز برای احداث حمام و سرویس‌های بهداشتی و انجام تعمیرات مسکن خانوارهای نیازمند از ابتدای سال 97 پرداخت‌شده است.

انتهای پیام


۱۷ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲
تعداد بازدید : ۱۱۹
کد خبر : ۵۳۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید