اخبار

در پنج‌ماهه نخست امسال

ارائه 59 کمک‌هزینه جهیزیه به نوعروسان منطقه یک همدان

ارائه 59 کمک‌هزینه جهیزیه به نوعروسان منطقه یک همدان
59 مورد کمک‌هزینه جهیزیه با هزینه 168 میلیون تومان در پنج‌ماهه نخست امسال به نوعروسان تحت حمایت پرداخت‌شده است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گزارشی از ازدواج مددجویان تحت حمایت در سال جاری ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جعفر بهرامی خشنود، رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان گفت: 59 مورد کمک‌هزینه جهیزیه با هزینه 168 میلیون تومان در پنج‌ماهه نخست امسال به نوعروسان تحت حمایت پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه سه نوعروس تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک همدان نیز در صحن مبارک امامزاده عبدالله و با اقتدا به امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س) پیوند آسمانی بستند، ادامه داد: سازمان اوقاف و امور خیریه به هر زوج یک کارت هدیه 300 هزارتومانی اهدا کرد.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان با اشاره به اینکه این نوعروسان مناطق محروم و حاشیه‌نشین شهرستان هستند و در قالب طرح شوق زیارت به مشهدالرضا (ع) اعزام خواهند شد ، ادامه داد: به هر نوعروس چهار میلیون تومان کمک‌هزینه خرید جهیزیه و یک جلد قرآن مجید، مفاتیح و توضیح المسائل هدیه شد.

وی افزود: مبلغ چهار میلیون تومان هزینه تهیه جهیزیه برای مددجویان و مبلغ دو میلیون تومان هدیه تهیه جهیزیه برای غیر مددجویان و مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان هدیه ازدواج به پسرها تعلق می‌گیرد.

رئیس کمیته امداد منطقه یک همدان ادامه داد: با کمک خیران کسی پشت نوبت این طرح نیست و به کلیه افرادی که مدارک خود را تکمیل کرده باشند بدون فوت وقت کمک‌هزینه جهیزیه پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۲۴۳
کد خبر : ۶۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید