اخبار

پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به 52 مددجوی سردرودی

پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به 52 مددجوی سردرودی
764 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به 52 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سردرود در پنج‌ماهه نخست امسال پرداخت‌شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود گزارشی از وام‌های پرداختی به مددجویان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رسولی راد، رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود گفت: یکی از برنامه‌های اصلی کمیته امداد کمک به اشتغال تولید محور در جهت خودکفایی خانواده‌های تحت حمایت است که در پنج‌ماهه نخست امسال 764 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به 52 نفر از مددجویان بخش سردرود پرداخت‌شده است.

وی ادامه داد: 16 مورد از طرح‌های اشتغال ایجادشده با مبلغ 254 میلیون تومان از منابع داخلی و 36 طرح با مبلغ 510 میلیون تومان از منابع بانکی پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سردرود همچنین با اشاره به اهمیت آموزش در ایجاد اشتغال به مددجویان گفت: در این مدت با همکاری فنی و حرفه‌ای برای 32 نفر آموزش بلندمدت با هزینه هفت میلیون تومان برگزارشده و 133 نفر نیز از آموزش‌های کوتاه‌مدت این نهاد بهره‌مند شده‌اند.

رسولی راد ادامه داد بابیان اینکه از مجموع مددجویان دارای طرح تعداد 111 نفر بیمه تأمین اجتماعی شده‌اند، گفت: با اشاره به اهمیت نظارت به‌موقع به‌منظور راهنمایی مجریان طرح‌های اشتغال و جلوگیری از انحراف طرح‌ها در سال 97 تعداد 859 مورد نظارت تخصصی توسط ناظران کمیته امداد بر طرح‌های اجراشده صورت گرفته است.

انتهای پیام


۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۱۰۴
کد خبر : ۶۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید